Kişiye Özel Kitap Baskı ve İçerik Hizmetleri

Kupa Baskı Hizmetleri

Kupa baskı ile sevdiklerinize hoş bir armağan sunabilirsiniz. Özel baskı sistemiyle hazırlanan kupa baskılı bardak çeşitlerinin tamamını web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Kupa baskı ile orijinal bir armağan sunmanın da mutluluğunu yaşayacaksınız. Fotoğrafhane çatısı altında hizmet veren baskı merkezimizle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz. 

Kupa Baskı Bardak Çeşitleri Nelerdir?

Sevdiklerinize armağan olarak sunabileceğiniz kupa baskılı bardaklarını farklı türlerde hazırlıyoruz;

 • Fosfor renkli,
 • Beyaz,
 • Karanlıkta fosfor ile parlayan,
 • Isı ile renk değiştiren (sihirli bardak)

Sıralanan tüm çeşitler için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Kupa Baskılı Bardak Hediye Etmek İstiyorum?

Eğer kupa baskılı bardak hediye etme fikrine sahipseniz, WhatsApp hattımız ya da doğrudan ofis telefonlarımızdan bize erişebilirsiniz. Baskı süreci için; bastırmak istediğiniz fotoğrafı bize mail yoluyla ya da mesaj olarak atabilirsiniz. Tasarım ekibimiz tarafından oluşturulan ön çalışmayı size mail olarak gönderiyoruz. Onaylamanız halinde de baskı işlemine geçiyoruz. Baskılı kupa bardağınız özel hediye kutusu içinde dilediğiniz adrese gönderimini sağlıyoruz. 

Kupa Baskı Bardak Nasıl Yıkanmalı?

Kupa baskılı bardak kesinlikle bulaşık makinesine atılmamalıdır. Çünkü yüksek oranda sıcak baskılı bardağınızda sorun oluşturabilir. Bardaklarınızı orta sıcaklıkta bir suyla yıkayabilirsiniz. Mümkün olduğunca bardağınızı elde ve orta sıcaklıkta bir suyla temizleyiniz. Alkol ve benzeri maddelerle temas ettirmemeye çalışınız. Kupa baskılı bardakları sıcak ve soğuk içecekler için rahatlıkla kullanabilirisiniz. Öte yandan, kupa basklı bardaklarınızı bulaşık teli ile ovalamaktan kaçınmalısınız. 

Online bir platform olan Fotoğrafhane üzerinden Türkiye’nin her yerine gönderim sağlayabiliyoruz. Kupa baskılı bardak ürünlerini Lüleburgaz ilçesinde bulunanlar doğrudan ofisimizden temin edebilir. 

Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

  6 Comments

 1. Güzel Gözüküyor..!

  Kenny

  Temmuz 10, 2019

  • Teşekkürler. En iyiyi oluşturmak için çabalıyoruz.

   Bu Kitap Bemin Yayıncılık

   Temmuz 11, 2019

 2. şirketimiz çalışanları için 100 adet kupa baskı yaptırmak istiyoruz, toplu alımlarda özel indirim yapılıyor mu? kaç günde teslim edilir?

  Aysun

  Temmuz 11, 2019

  • 50 ve üzerine kupa baskılı ürünler 2 gün içinde kargoya veriliyor. 50 ve üzeri için yüzde 10 indirim gerçekleştiriyoruz. WhatsApp hattımız üzerinden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

   Bu Kitap Bemin Yayıncılık

   Temmuz 11, 2019

 3. Kesinlikle tavsiye edebilegim firmalardan biri esime kupa bardak bastırmıstm cok güzeldi ayrica 2 günde elime ulasması müthisti.tesekurler bu kitap benim ailesi😘

  Melike

  Temmuz 11, 2019

  • Teşekkürler, kupa baskı bardak teslimatları aynı gün içinde kargoya veriliyor.

   Bu Kitap Bemin Yayıncılık

   Temmuz 11, 2019

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir