No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Kitap Baskı Hizmetleri ve Son Okuma Hizmeti

Türkiye’de butik yayıncılık hizmetleri alanında hizmet veren Bu Kitap Benim Yayıncılık, kaliteli baskı çözümleri ön plana çıkıyor. Oluşturduğunuz kitap projelerinin yalnızca baskısı değil, aynı zamanda editöryal olarak okunması için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öte yandan, hazırlanan çalışmanızın son okumasının yapılmasını istiyorsanız, profesyonel tashihçi ekibimizle de hizmetinizdeyiz.

Son Okuma Nedir?

Hazırlanan makale, sunum, kitap, tez gibi unsurların profesyonel editörler tarafından son kez okunması ve öneriler sunması işidir. Bu kapsamda;

  • Tüm metinlerin okunması
  • Anlam sorunlarının tespiti
  • Yazım yanlışlarının düzeltilmesi ve noktalam işaretlerinin kontrolü

Yukarıda sıralanan tüm konular son okuma hizmeti kapsamında sunuluyor.

Tüm Metinlerin Okunması

Hazırladığınız metinler, titizlikle okunuyor ve üzerinde gerekli düzenlemelerin ve önerilerin yapılması konusunda notlandırmalar yapılıyor. Söz konusu notlandırmalarda metne katkı sağlayabilecek önerilerde bulunuluyor.

Anlam Sorunlarının Tespiti

Metninizde yer alan anlatım bozuklukları ve düzeltilmesi gereken cümleler hakkında notlar sunuluyor. Yapmanız gereken değişiklikler hakkında bilgi aktarımı gerçekleştiriliyor.

Yazım Yanlışlarının Düzeltilmesi

Metninizde yer alan yazım yanlışları tashih ekibimiz tarafından okunarak, düzeltiliyor. Dilerseniz gerçekleştirdiğiniz çalışmayı kitap haline dönüştürülmesi konusunda da yardım talep edebilirsiniz. Dilerseniz 1 adet dilerseniz 1000 adet baskı alabilirsiniz.

Kitap baskı hizmetleri ve çözümleri konusunda detaylı biçimde bilgi almak için dilerseniz canlı destek hattı üzerinden dilerseniz, doğrudan iletişim numaralarımızla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Öte yandan, iletişim formu üzerinden de sorularınızı gönderebilirsiniz. Oluşturduğunuz dosyaları ön inceleme yapılması için bilgi@bukitapbenim.com adresi üzerinden de gönderim sağlayabilirsiniz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !