No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Hediye Kitap Basımı

Hediye kitap basımı duygu ve düşüncelerinizi sevdiklerinize aktarmanın en güzel yollarından birisidir. Ancak çoğu kişi, bu işin nasıl yapılabileceği konusunda net bir bilgiye sahip değil…İşte size hediye kitap basımı konusunda öneriler ve nasıl yapacağınıza dair ipuçları…

Sevdiklerinize yazdığınız şiirler, hatıralarınıza dair notlar, mektuplar, fotoğraflar ve dijital dünyayla birlikte yaşantımıza giren; dijital mesajlar, mailler gibi pek çok özel mesajlarınızı bir kitap haline dönüştürebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, evlilik yıldönümü gibi pek çok özel gün için hediye kitap bastırmak ve bunu sevdiklerinize sunmak güzel bir fikirdir.

Kitap baskı konusunda hizmet veren Bu Kitap Benim Yayıncılık aracılığıyla dilerseniz hediye kitap basımı gerçekleştirebilirsiniz. Peki süreç nasıl işliyor;

  • Kitaba dönüşmesini istediğiniz yazılı ve görsel materyallerinizi bir araya toplayın
  • Hediye kitabınızın kaç sayfadan oluşacağını ve boyutunu belirleyin
  • Kitabın renkli ya da siyah beyaz basımına karar verin
  • Kitap kapağı ve sayfa cinsine karar verin
  • Bu Kitap Benim editöryal ekibimize mail aracılığıyla çalışmanızı ulaştırın

Hediye Kitap Basım Süreci

Hediye kitap basım süreci hazırlanan eserin niteliğine ve sayfa sayısına göre değişiklik gösterir ancak ortalama 3 iş günü içinde eseriniz hazır hale getirilir. Kitap baskı süreci öncesinde eserin teknik olarak dizgisinin yapılması gerekir ve bu süreç yaklaşık1 gün alacaktır. Sonrasında ise eserin örnek iç sayfası ve örnek kapak çalışması tarafınıza gönderilir. Çalışmayı onayladığınız gün içinde çalışma baskıya alınır. Kargoyla çalışmanın elinize ulaşması ve eserin hazırlanması süreci birlikte düşünüldüğünde 3 iş günü içinde teslimat sağlanır. Elbette bulunduğunuz bölgedeki kargo koşulları da bu konuda göz önünde bulundurulmalıdır. Yine de hediyenizin tam zamanında sevdiklerinize ulaşması için en az 5 gün öncesinden çalışmayla ilgili editöryal ekibimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Hediye Kitap Basım Gizlilik Politikası

Hediye kitap basım sürecinde Bu Kitap Benim Yayıncılığa teslim ettiğiniz tüm yazılı ve görsel materyaller gizlilik politikamız doğrultusunda kesinlikle 3. Şahıslarla paylaşılmaz. Yayınevimize teslim ettiğiniz tüm materyaller editör ekibimiz tarafından düzenlenir ve dizgiciler tarafıdan hazır hale getirilir. Matbaa basımı sonrasında da kargoya verilir. Tüm bu süreçlerde çalışmalarınız kesinlikle 3. Şahıslarla paylaşılmaz.

Hediye Kitap Basım Ücretleri

Hediye kitap basım ücretleri çalışmanızın kaç sayfa olacağı, kullanılacak sayfa cinsi, kitabınızın kapak türü ve renkli ya da siyah beyaz olması gibi faktörlerle farklılaşır. Kitap kapak türleri ve kağıt cinslerine ilişkin bilgi almak için İletişim formu üzerinden ya da canlı destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !