No products in the cart.

Bu Kitap Benim

İsme Özel Kitap Bastırmak

Kitap baskı konusunda pek çok farklı alternatif bulunuyor. Özellikle sevdiklerine hediye kitap vermek isteyenler; sevdiklerinin ismini kitabın üzerine yazdırmayı tercih edebiliyor. Sevdiğiniz bir kitap ya da çiftler arasında özel bir anlam ifade eden eserlerin üzerine isim yazdırabilirsiniz. Özel olarak seçeceğiniz kitabı dilerseniz biz temin edelim, dilerseniz kitabınızı bize gönderin. Üzerine sevdiğiniz için özel bir not ya da isim yazalım. İsme özel kitap nedir? İsme özel kitap nasıl bastırılır? Tüm soruların cevabını hemen şimdi öğrenin…

İsme Özel Kitap Baskısı Hizmetiyle Seçtiğiniz Kitapların Kapaklarına Sevdiklerinizin İsmini Yazdırabilirsiniz

İsme Özel Kitap Nedir?

İsme özel kitap; sevdikleriniz için armağan olarak sunabileceğiniz kişiselleştirilmiş bir çalışmayı ifade eder. Örneğin; Cemal Süreyya’nın Sevda Sözleri isimli kitabına sevdiğinizin ismini özel bir baskı yöntemiyle yazdırabilirsiniz. İsme özel olarak gerçekleştirilen baskı ile kitabı yalnızca size ve sevdiğinize özel hale getirebilirsiniz. İsme özel kitap baskısını dilediğiniz tüm kitaplar için gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda iseme özel olarak hazırlanan kitapları, doğum günü, evililik yıldönümü, anneler günü, babalar günü, mevlit ve ölüm yıldönümü günleri için de yaptırabilirsiniz. 

İsme Özel Kitap Nasıl Bastırılır?

İsme özel kitap baskısı için öncelikle kitap seçiminizi gerçekleştirin. Hangi kitapa isim yazılacağına karar verirken, mümkün olduğunca ön ya da arka kapak için düşünüyorsanız, kitap kapak tasarımında ismin yazılacağı özel alanlarda boşluk olmasına dikkat edin. Özellikle siyah renkli bir baskı yaptırmayı düşünüyorsanız, açık renk kapak tasarımları arasından seçim yapmaya çalışın. Kitap seçimine karar verdikten sonra, üzerine yazdıracağınız not, isim – soyisim, özel bir tarih gibi yazdırmayı düşündüğünüz metne karar verin. Bu Kitap Benim özel tasarım ekibi sizin için tüm baskı işlemlerini titizlikle gerçekleştirecektir. Dilerseniz, WhatsApp web üzerinden bizimle iletişime geçebilir ya da e-mail adresi üzerinden aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !