Kişiye Özel Kitap Baskı ve İçerik Hizmetleri

İster 1 İster 1000 Baskı

Türkiye’nin ilk ve tek butik yayıncılık hizmetleri, yakında bu adreste hizmetinizde!

“Bu kitap benim” platformu butik yayıncılık kavramıyla Türkiye’de yayıncılık alanına yeni bir hareketlilik kazandırmayı hedeflemektedir. Kaleme aldığınız şiirler, hikayeler ya da roman, anı, deneme gibi yazınsal tüm çalışmalarınız, kütüphanenizin bir kenarında dağınık halde kalmak zorunda değil. Bilgisayarınızın bir köşesinde bir word dosyası olarak kalmaya mahkum değil.

İster 1, ister 1000 adet

İster 1 adet el yapımı (book binding) ya da matbaacılık yoluyla 1000’lerce çoğaltmanızı sağlıyoruz. Böylelikle düşünceleriniz, fikirleriniz, hayalleriniz, hatta seçilen tüm anlarınız paha biçilemeyecek özel bir kitaba dönüşüyor.. Tüm çalışmalar öncelikle editöryal bir süzgeçten geçiriliyor, sonrasında kreatif ekibimiz tarafından kitabın kapağı, iç tasarımı ve kullanılacak tüm materyaller büyük bir titizlikle hazırlanarak eserlerinizin oluşturulması sağlanıyor.

Düşünce dünyanızın nadide ürünleri, kütüphanenizin bir kenarında yok olmasın. “Nesilden nesle kitap olarak taşınsın” diyorsanız, hemen bizimle irtibata geçin ve yayın danışmanlarımızdan eserinizle ilgili editöryal bir ön inceleme talep edin. Sonrasında baskı öncesi hazırlık ve baskı süreçlerini birlikte planlayalım.

“Bu kitap benim” diyorsanız şimdi bu işe buradan başlayabilir, bilgi ve editöryal ön inceleme için:bilgi@bukitapbenim.com mail adresimize elektronik posta gönderebilirsiniz.

NOT: (Editöryal ön inceleme için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.)

Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

  2 Comments

 1. 80-90 sayfalık 100 adet şiir kitabı bastırmak istiyorum. Akademik bir çalışma olarak değil. Tamamen şahsım adına. Nasıl bir fiyat ortaya çıkar?
  Saygılar

  Nejdet

  Aralık 25, 2018

  • Merhabalar, çıkartmayı düşündüğünüz kitabın boyutu, cilt ve kağıt gibi farklı seçeneklere göre fiyat değişecektir. Çalışmayı mail olarak atarsanız ve kapak, kağıt türü seçimi yaparsanız net bir rakam söylenebilir. Kitap Baskı Hizmetleri – Bu Kitap Benim Yayıncılık

   Bu Kitap Bemin Yayıncılık

   Aralık 26, 2018

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir