No products in the cart.

Bu Kitap Benim

İster 1 İster 1000 Baskı

Türkiye’nin ilk ve tek butik yayıncılık hizmetleri, yakında bu adreste hizmetinizde!

“Bu kitap benim” platformu butik yayıncılık kavramıyla Türkiye’de yayıncılık alanına yeni bir hareketlilik kazandırmayı hedeflemektedir. Kaleme aldığınız şiirler, hikayeler ya da roman, anı, deneme gibi yazınsal tüm çalışmalarınız, kütüphanenizin bir kenarında dağınık halde kalmak zorunda değil. Bilgisayarınızın bir köşesinde bir word dosyası olarak kalmaya mahkum değil.

İster 1, ister 1000 adet

İster 1 adet el yapımı (book binding) ya da matbaacılık yoluyla 1000’lerce çoğaltmanızı sağlıyoruz. Böylelikle düşünceleriniz, fikirleriniz, hayalleriniz, hatta seçilen tüm anlarınız paha biçilemeyecek özel bir kitaba dönüşüyor.. Tüm çalışmalar öncelikle editöryal bir süzgeçten geçiriliyor, sonrasında kreatif ekibimiz tarafından kitabın kapağı, iç tasarımı ve kullanılacak tüm materyaller büyük bir titizlikle hazırlanarak eserlerinizin oluşturulması sağlanıyor.

Düşünce dünyanızın nadide ürünleri, kütüphanenizin bir kenarında yok olmasın. “Nesilden nesle kitap olarak taşınsın” diyorsanız, hemen bizimle irtibata geçin ve yayın danışmanlarımızdan eserinizle ilgili editöryal bir ön inceleme talep edin. Sonrasında baskı öncesi hazırlık ve baskı süreçlerini birlikte planlayalım.

“Bu kitap benim” diyorsanız şimdi bu işe buradan başlayabilir, bilgi ve editöryal ön inceleme için:bilgi@bukitapbenim.com mail adresimize elektronik posta gönderebilirsiniz.

NOT: (Editöryal ön inceleme için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.)

3 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Nejdet
Nejdet
4 yıl önce

80-90 sayfalık 100 adet şiir kitabı bastırmak istiyorum. Akademik bir çalışma olarak değil. Tamamen şahsım adına. Nasıl bir fiyat ortaya çıkar?
Saygılar

Rasim KAVLAK
Rasim KAVLAK
2 yıl önce

A.5 boyutunda siyah beyaz normal bir 100 sayfalık 100 kitabın.isbn bandrol falan size ait maliyeti ne olur

Yasin Kılıç
Yönetici
Yasin Kılıç
2 yıl önce
Reply to  Rasim KAVLAK

Merhabalar. Kitap baskı süreçlerinde tam rakam verebilmek için öncelikle çalışmayı görmek gerekiyor. Dilerseniz çalışmayı bilgi@bukitapbenim.com adresine gönderebilirsiniz.

Yusuf Özsoy
Yusuf Özsoy
1 yıl önce

Mrb.şuan kitabım yazım aşamasında.100 sayfa A4 olarak bitirmeyi düşünüyorum.A5 olarak basıldığında kaç sayfalık bir kitap çıkar ve maliyet ne olur?teşekkür ederim.

bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !