No products in the cart.

Bu Kitap Benim

İnteraktif Web Kitap Hizmeti

Kitaplar bir liman, kitaplar bir sığınak. Kimisi bir romandır dünyanın derdine yanar, kimisi bilimsel bir çalışma olarak bizlere umut aşılar. Kimisi ise en güzel demlerin anlatıldığı bir öykü ya da hikâyenin nesillere aktarılmasını sağlar. İşte bu kitapların okunması nesilden nesile aktarılması ortaya konulan emeğin de amacına ulaşması anlamına gelir. Okuma eylemi ya da okumanın elbette bir sınırı ya da süresi yoktur. Fakat günümüz iletişim teknolojileri ile kitaplarda okuma oranlarında dramatik bir düşüş söz konusudur. Bu ilgisizliğin sebebi daha çok yeni neslin yeni iletişim ortam ve araçlarına daha çok ilgi duymasından kaynaklanıyor.

Tabi durum ne olursa olsun umutsuzluğa kapılmamak gerekir. Her şeyin var bir hal çaresi. Bir yazar gecesini gündüzüne katıp ondan sonra bir eser ortaya çıkarır. Bu iş o kadar da kolay değildir. Kitap baskı ve tasarım aşamaları, onlarca emek, tashih, düzenleme ve son okumalar… Emeğe saygı! mottosunun belki de en çok layık görüldüğü yer, yazarlar ve onların emeği ile ortaya çıkan kitapları için söylenmelidir. Bin bir emekle ilmek ilmek dokunan eserlerinize Bu Kitap Benim Yayıncılık olarak sahip çıkıyoruz. Emeğiniz butik yayıncılığımız için çok kıymetli. Eserlerinizin daha çok kitleye ulaşması için emeğinizi daha da değerli hale getirmek için sizlerle çalışmak istiyoruz. Yalnızca kitap bastırmak değil, basılı kitabınızı interaktif ortama taşınması için de bizimle çalışabilirsiniz.

Web kitap ile interaktif yayıncılıkta bir adım önde olun!

Kütüphanelerinizin, kitaplıklarınızın tozlu raflarında kim bilir ne cevherler var? Bazen buralara göz gezdirdiğinizde ulaşacağınız bu cevherleri artık web dünyasına taşımak o kadar kolay ki! Doğrudan eserin interaktif şekilde web kitap haline dönüştürülmesi  işlemiyle kitabınızın tüm bölümlerini sizin arzu ettiğiniz ve sahip olduğunuz bir kişisel web sitesi ya da blog üzerinde yayınlıyoruz. Eğer böylesi bir kişisel web sitesi ya da blog sayfası mevcut değilse, biz sizin için hemen bir sayfa oluşturuyoruz. Eseriniz tamamen size ve kitabınıza özel biçimde web dünyasına taşınıyor ve kitlelere ulaşıyor. Bu işlem günümüzde etki alanı geniş olan interaktif bir uygulamadır. Eserlerinize gereken fırsatı verme zamanı gelmedi mi? İletişim formumuzu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !