No products in the cart.

Yazıhane

Yazıhane, Bu Kitap Benim platformu bünyesinde kurulmuştur. Editör ve yazar kadromuz adeta içerik gurusu gibi titiz şekilde çalışır. Gerçek ve nitelikli içeriklere sahip olmak isteyenleri yazıhanemize bekliyoruz.

 

Yazıhane Nedir?

Yazıhane; iletişim sektörünün uzmanları tarafından kurulan, Bu Kitap Benim platformunun bir parçasıdır. Sade, açık ve nitelikli içerik arayışında olanlara hizmet vermek adına oluşturulmuştur. Yazıhanemizde; klavyelerimize eşlik eden yazım kılavuzlarımız, kitaplarımız, hiç durmadan araştıran ve yeniyi en güzeli sizlere sunabilme çabasına sahip idealistlerimiz yer almaktadır.

Yazıhane Ne Tür İçerikler Üretir?

Öncelikle şunu belirtelim etik açıdan yapılmasına inanmadığımız hiçbir işi kabul etmiyor, yazıhanenin kapısından içeri dahi girmesine izin vermiyoruz. Etik çerçevede oluşturulması istenen tüm içerik işlerine ise talibiz. Bu Kitap Benim kitap editörlüğü ve kitap bastırmak konusunda butik ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Aynı çatı altında bulunan Yazıhane ise;

SEO uyumlu İçerik; Ürün İçerikleri, Ürün Tanıtım İçerikleri, Ürün Tanıtım Yazıları

Blog, Haber Siteleri, Forum, Kurumsal Web Sayfaları için içerik

Dergi İçerikleri; Röportaj, Köşe Yazısı, Baş Yazı, Editör Yazısı, Gezi İçerikleri, Gezi Yazısı

Web sitelerinizin içerikleri; Vizyonumuz, Misyonumuz, İletişim ve Biz

Sektörel İçerikler; Tüm bu kategorilere dair daha ayrıntılı bilgiyi web sitemiz üzerindeki menülerden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için; iletişim formumuzu kullanabilir ya da canlı destek üzerinden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Kapak Görselleri: Photo by Joanna Kosinska on Unsplash, Photo by Lauren Mancke on Unsplash

  Bu Kitap Benim İçerik Hizmetleri İstanbul Beyoğlu Makale Yazımı – Armut.Com

  bukitapbenimlogo
  Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
  Ücretsiz Kargo
  100 TL Üzeri
  × WhatsApp Hattı !