No products in the cart.

Bu Kitap Benim

fotoğraf baskı hizmetleri

Fotoğraf Baskı

Türkiye’nin butik yayıncılık platformu Bu Kitap Benim bünyesinde hizmet veren Fotoğrafhane ile dijital dünyada var olan fotoğraflarınızı kaliteli fotoğraf baskı yaptırarak ölümsüzleştirebilirsiniz. 

Akıllı cep telefonları, yarı profesyonel fotoğraf makineleri ve profesyonel fotoğraf makineleriyle çekilen fotoğraflar dijital olarak saklanıyor. Ancak virüsler nedeniyle; dijital kartların, telefonların zarar görmesi ve fotoğraflarınızın tamamen yok olması büyük bir ihtimal. Söz konusu riskler nedeniyle anılarınızın yok olmasına izin vermeyin. Fotoğraf baskı hizmetimizle anılarınızı basılı materyallere dönüştürün. 

Cep Telefonumdaki Fotoğrafları Nasıl Fotoğraf Kağıdına Bastırabilirim?

Akıllı cep telefonlarınızda bulunan fotoğraflarınızı fotograf@bukitapbenim.com mail adresimiz üzerinden ya da dilerseniz WhatsApp hattımız üzerinden bize gönderebilirsiniz. Sonrasında belirlediğiniz fotoğrafları yüksek kaliteli biçimde basıyoruz. Yapılan baskı işlemi sonrasında, fotoğraflarınızı kargo yoluyla ya da doğrudan ofisimizden teslim alabilirsiniz. Toplu biçimde yapılacak baskı çalışmaları için iletişim sayfamız üzerinden doğrudan fotoğraf editörlerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Fotoğraf Baskı İçin Hangi Ölçülerde Kağıt Kullanılıyor?

Fotoğraf kağıdı seçimi için galeri sayfamızda yer alan örnek ürünleri inceleyebilirsiniz. Farklı boy ve ölçülerde fotoğraf kağıdı seçiminizi yaptıktan sonra bastırmayı düşündüğünüz fotoğrafları bize iletişim hatlarından yollayabilirsiniz. WhatsApp web ve mail yoluyla fotoğraf gönderimi yapabilirsiniz. Özel ölçülere sahip fotoğraf albümleri ve kitap baskı biçiminde hazırlanmasını istediğiniz fotoğraflarınız için ise özel foto kitap sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Fotoğraf Baskısı İçin Kağıt Ölçüleri Nelerdir?

Fotoğraf basımında kullanılan kağıtlar farklı ölçülere sahiptir ancak en çok kullanılan ölçüler;

  • 9*9
  • 10*15
  • 13*18
  • 15*21
  • 20*25
  • 20*30

Fotoğraflarınızı sergilemeyi düşündüğünüz materyale göre farklı ölçülerden seçim yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı sergileyeceğiniz materyaller; çerçeve, albüm, poster baskı gibi farklı seçeneklerle ilgili de bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Online olarak tüm Türkiye’ye hizmet veren fotoğrafhane, lokal olarak Lüleburgaz fotoğraf hizmetleri konusunda doğrudan bölgesel olarak da hizmet vermektedir. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Canan
Canan
4 yıl önce

Çoçugumun fotoğrafları vardı onları çıkarttık çok hızlı birşekilde elime ulaştı ve kalite harika teşekkürler

bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !