No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Kitap Yazan Çocuklar

Kitap Yazan Çocuk

Çocuklarınızın kaleme aldığı hikayeler, çizdikleri resimleri kitaba dönüştürebilirsiniz.

Kitap yazmak, başta çok karışık, içinden çıkılamayacak ya da başarılamayacak bir şeymiş gibi gözükse de aslında o kadar da zor bir mesele değildir. Burada önemli olan yazma eylemi ile öncelikle bireyin kendine olan özgüveninin ya da isteğinin ne kadar olduğu ile ilgilidir. Yetişkinlerin zihinlerinde durum her ne kadar, kitap yazmak, kitap baskı ya da kitap bastırmak süreçleri ile meşgul olsa da, bu durum o kadar da zor değildir. Bu Kitap Benim Yayıncılık ile eserleriniz, rahatlıkla basılabilir ve hayalinizdeki yere ulaşabilir.

Yetişkinlerle söze başlamamızın nedeni, kitap bastırmak sürecinin gözlerde çok büyütülmesi ile ilgilidir. Fakat durum o kadar da abartılacak bir noktada değildir ve bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Türkiye’nin ilk ve tek butik yayıncılık platformu www.bukitapbenim.com hizmetimizin amacı binlerce kitap bastırarak kitlelere ulaşmanın yanı sıra, yayın mecrasına yeni adım atacak olan çocuk ya da yetişkinlere de gereken desteği verip onların kendilerine olan özgüvenini sağlamasıdır.

Kitap yazan çocuk” başlığı altında çocuğun sadece kitap yazmasına odaklanmanın doğru olmayacağını ifade etmek gerekir. Bir çocuğun hayal dünyası bizim tahmin etiğimizin ötesinde çok daha büyük ve değerlidir. Eğer bir çocuk karalama olarak bir şeyler yazıp çiziyorsa bunu önemseyin ve çocuğunuza gereken desteği verin. Çünkü karalama ile hayal dünyasının kapılarını aralayan çocuk, kaleminin dile gelmesi ile ileride çok önemli edebi eserlere yönelik hayal dünyasının kapılarını sizlere ardına kadar açabilir.

Sevgili anneler babalar örneğin çocuğunuz olay örgüsü içerisinde bir şeyleri resmettiyse bu sizin için çok önemli olmalıdır. Çünkü çocuğunuz gelişen melekeleri noktasında bir şeyleri anlatmak istiyordur. Yukarıda da anlattığımız gibi böyle bir durum karşısında platformumuz imdadınıza yetişiyor ve çocuğunuzun ilk eserini sizlere hediye ediyor. Bu belki de çocuğunuzun çocukluğuna dair en önemli anısı olarak ölümsüzleşecektir. Yardımlarımız ile çocuğunuzun yazdığı her şeyi kitaplaştırabilir ve çocuğunuza kendi fikirlerinden oluşan bir kitap hediye edebilirsiniz. Bu hediye çocuğunuzun çocukluğuna dair belki de alacağı en kıymetli hediye olacaktır. Çocuklarınız sadece okuduğu kitapların özetini çıkarmasın, kendine güvenen bir birey olarak kendi kitabını yazsın.

 

Ana Sayfa Fotoğrafı: Photo by Jan Kahánek on Unsplash

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
YAVUZ ÖNGANER
YAVUZ ÖNGANER
1 yıl önce

İYİ GÜNLER.
KIZIM DAHA 7 BUÇUK YAŞINDA.2. SINIFA GİDİYOR. KENDİNCE 7 SAYFALIK KÜÇÜK KAĞITLARA RESİMLİ BİR JİKAYE UYDURMUŞ.
TEK BİR TANE DE OLSA BASKI YAPIYORMUSUNUZ ? YADA EN FAZLA 5 TANE BASIYORMUSUNUZ ?

bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !