No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Ahşap Panoramik Albüm

Özel günlerinize ait, tüm fotoğraflarınızı saklayabileceğiniz özel tasarıma sahip ahşap panoramik albüm çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Ahşap kutusu içinde pek çok farklı materyalle birlikte sunulan panoramik albüm ile anılarınızı ölümsüz hale dönüştürebilirsiniz.

Ahşap panoramik albümler

Ahşap Panoramik Albüm içinde Neler Yer Alıyor?

Her biri kişiye özel ve özgün biçimde tasarımlanan ahşap panoramik albümler; içinde pek çok farklı şık unsuru da barındırıyor. Ömür boyu saklayabileceğiniz dayanıklılıkta hazırlanan kutu için unsurlar ve fotoğraflar; özel baskı yöntemiyle hazırlanıyor. Peki, ahşap panoramik albüm içinde neler yer alıyor?

  • Özel  42*43 ahşap kutu (Kutu 9 cm derinliğe sahiptir)
  • 30*80 Panoramik Albüm (Ahşap ve koton kumaş)
  • 2 Adet 54*20 cm Panoramik Aile Albümü
  • Kutu için 3 bölme
  • Kutu içi 1. bölme (Süsler)
  • Kutu içi 2. bölme (Yapay çiçekler)
  • Kutu için 3. bölme (Özel tasarım USB Bellek)
  • Kişiye özel anı defteri (30*21,5 cm)
  • 30*80 Panoramik Albüm örtüsü (Koton kumaş)

Sıralanan ürün ayrıntılarında temel kategoriyi ana albüm olan 30*80 cm ölçüsündeki panoramik çalışma oluşturuyor.

30*80 Panoramik Albüm

Ahşap panoramik albümlerin (lüks) içinde yer alan 30*80 cm boyutundaki panoramik çalışma; 12 sayfadan oluşuyor. Çalışma içinde yer alan fotoğraflar özel fotoğraf kağıdına basılıyor. Söz konusu kağıt, leke bırakmayan, mat aynı zamanda uzun süre doğal görünümünü koruyan özel bir mürekkep ile basılıyor. Çalışma içine yaklaşık olarak 50 fotoğraf uzman tasarımcı ekipler tarafından yerleştiriliyor. Panoramik albümün dış kapağında yer alan ahşap bölüme; kişilere özel olarak isimleri lazer ile yazılıyor.

54*20 cm Panoramik Albüm

Ahşap panoramik albümlerin (lüks) kutusu içinde 2 adet 54*20 cm boyutlarında panoramik albüm de yer alıyor. Söz konusu albüm 12 sayfadan oluşuyor. Her bir çalışma içine uzman tasarımcılarımız tarafından 50 adet fotoğraf estetik bir anlayışla yerleştiriliyor. Albümün kapak kısmı ahşap ve koton malzemeden üretiliyor. Çalışmanın ahşap kısmına kişilere özel olarak isimleri lazer ile yazılıyor.

Özel tasarım ahşap USB Bellek

Ahşap panoramik albümünlerin kutusu içinde yer alan bir diğer materyal ise özel tasarım ahşap USB, söz konusu USB bellek 16-32-64 GB olarak isteeğe göre hazırlanıyor. Söz konusu USB’nin ahşap yüzeyine kişilerin isimleri lazerle işleniyor. Öte yandan, kurumumuzdan fotoğraf hizmeti alanlar için, çekilen tüm fotoğraflar USB içinde sunuluyor.

Ahşap panoramik albümlerin kutusu ve içinde yer alanlara ilişkin özel galeriyi web sitemizden inceleyebilirsiniz. Böylesi özel bir kutuya sahip olmak ve panoramik albüm kitap baskı çalışması yaptırmak  istiyorsanız hemen şimdi web sitemizde yer alan iletişim numaraları ya da whastsapp destek, online destek hatlarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kutu içinde yer alan fotoğrafları bize mail olarak da gönderebilirsiniz. Öte yandan, Lüleburgaz Ahşap panoramik albüm ve özel günleriniz için fotoğraf çekim hizmetleri konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, panoramik albüm nedir? Ölçüleri nelerdir? Hakkında bilgi sahibi olmak için Panoramik Albüm sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !