No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Farklı Fikirlerinizi Web Dünyasıyla Buluşturun

Farklı fikirler; girişimci ruhun en özel ürünüdür. Gelişen teknolojilerle adaptasyonu sağlandığında ise çok daha hızlı biçimde mecrasını bulabilir.  Söz konusu yeni ve farklı fikirlere sahip olmak tek başına yeterli olmayacaktır. Fikrinizi geniş kitlelerle paylaşmalı ve çeşitli katılımcılarla daha da geliştirme imkanı bulabilirsiniz.  İşte size fikirlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırma önerileri;

Fikrinizi Metne Dönüştürün

Öncelikle girişimci ruhunuzun taze ürününü metne dönüştürmelisiniz. Eğer söz konusu projeniz ya da fikriniz oldukça geniş çaplı bir yapıya sahipse; küçük çaplı bir kitap baskı hizmeti de alabilirsiniz. Elbette bunun için öncelikle yazıya dönüşmüş ve baskıya hazır bir ürüne sahip olmalısınız. Elinizde bulunan kitapçıkla; “Benim bir fikrim var anlatayım mı?” demekten kurtulacaksınız. Sizin için ulaşılmaz olduğunu düşündüğünüz kişilere fikrinizin ayrıntılı biçimde yazılı olduğu kitapçıktan postalayabilirsiniz.

Fikrinizi Web Sitesi Üzerinden Geniş Kitlelere Ulaştırın

Girişimci fikrinizi profesyonel biçimde oluşturacağını web sitesi hizmeti ile daha geniş kitlelere ulaştırabilir, size destek olacakların dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Eğer bir önceki başlıktaki önerimiz doğrultusunda fikrinizi metne dönüştürdüyseniz web siteniz için içerik sıkıntısı yaşamayacaksınız.

Profesyonel Yardım İçin Buraya Buyurun!

Sıraladığımız 2 öneriyi de hayata geçirmek için sizlere yardımcı olmaya hazırız. Bu Kitap Benim Yayıncılık ile oluşturmayı planladığınız kitapçık için bizden profesyonel destek alabilirsiniz. Öte yandan Web Sitesi Kurulum hizmeti de sunan ekibimizle dilediğiniz gibi bir web tasarımı yaptırabilir. Kolayca yönetilebilen web çözümlerimizle sitenizde dilediğiniz değişiklikleri kendiniz de yapabilirsiniz.  Web sitesi kurulum hizmetimizle ilgili bilgi için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Photo by Kelly Sikkema on Unsplash

Photo by Oskar Yildiz on Unsplash

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !