No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Web Kitap Projesi Nasıl Çalışıyor?

Web kitap projesi ile kitabınızı geniş kitlelere duyurun, eserlerinizin içinde yer alan hazineleri milyonlarla paylaşın. İnteraktif biçimde hazırlanan web projesi dahilinde kitabınızı web dünyasına taşıyoruz. Eseriniz hakkında yorumlar, faydalanan kişiler, hangi bölgeden kaç kişi eserinize erişti, hangi sayfalar okundu, hangi bölüm daha çok okuyucu çekti gibi pek çok interaktif sonucu dijital biçimde analiz ediyoruz. Web kitap projesi altında 2 farklı yöntemle hizmet veriyoruz;

  • Doğrudan Eserin İnteraktif Şekilde Web Dünyasına Taşınması
  • Web Kitap ile Eserin Tanıtılması

Her iki yöntem de eserinizin daha geniş kitleler tarafından erişimini sağlayacaktır. Doğrudan eserin interaktif şekilde web dünyasına taşınması işleminde kitabınızın tüm bölümlerini sizin arzu ettiğiniz ve sahip olduğunuz bir kişisel web sitesi ya da blog üzerinde yayınlıyoruz. Eğer böylesi bir sayfanız mevcut değilse biz sizin için bir sayfa oluşturarak tamamen size ve kitabınıza özel biçimde web dünyasına taşıyoruz.

Web kitap ile eserin tanıtılması ise eserinizin tamamının interaktif biçimde internete taşımak yerine eserinizde yer alan tüm ana konular, ana başlıklar, bölümler, önemli kişi, kurum, olay örgüleri gibi ön plana çıkarılarak okuyucunun dikkatini çekecek kısımları sizin için oluşturacağımız bir web sayfasından yayımlıyor, kitabınızın satışını arttırmak için destek oluyoruz. Böylelikle eserinizin daha geniş kitlelere erişmesine katkı sağlıyoruz.

Web Kitap ile Eserini Milyonlara Ulaştır

Büyük bir emekle eserinizi tamamladınız, aynı arzu ile kitap baskı yollarını araştırdınız ve uzun uğraşlar neticesinde kitap bastırmak konusunda neticeye ulaştınız. Ancak kitabınız ilk baskıda gereken ilgiyi görmedi. Şimdi yapmanız gereken şey web kitap projesi ile eserinizin içinde yer alan hazineleri insanların farkına varmasını sağlamak. Her kitap özeldir ve her kitap içinde yer alan gizli hazineleriyle onları okuyacak ve bulacak okurunu bekler. Şimdi hemen bizimle iletişim formu üzerinden iletişime geçebilir, web kitap projesi hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz web kitap projesi hakkında yazılmış yazımıza da göz atabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !