Kişiye Özel Kitap Baskı ve İçerik Hizmetleri

Web Kitap

Her şey interaktif ve etkileşimli biçimde ilerliyor. Yazdığınız eserleri kitap baskı hizmeti alarak basılı bir yayına dönüştürdükten sonra, kitabınızın tanıtımını yapmak ve daha fazla kitleye ulaşmaya ne dersiniz? O halde metnimize kulak verin.

Web kitap projesi kitabınızın tüm sayfalarıyla web’e taşınması değildir. Eserinizin temel olarak ana bölümleri ve içeriğine ilişkin düzenleyeceğimiz metinlerle daha geniş kitlelerin kitabınıza ilgi duymasından söz ediyoruz.

Pek Çok Kitap Tozlu Raflarda ve Depolarda Bekliyor

Web kitap projesi kişisel olarak kitap yazarları için oluşturulabileceği gibi yayınevleri tarafından da gerçekleştirilebilir. Binbir hevesle kişisel çabanızla kitap bastırmak ya da yayınevi olarak kitap yayınlamak işinin ardından tozlu raflarda ve yayınevi depolarında bekleyen kitapları web kitap projesiyle yeniden satışa çıkartabilir, eserinizin daha fazla kitleye kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Web Kitap Projesi Kaç Aşamadan Oluşuyor?

  • Öncelikle eserinizin ana konularını ve öne çıkartılabilecek kısımlarını belirliyoruz.
  • Eserde yer alan ve kıyıda köşede kalmış konularla ilgili listeleri oluşturuyoruz.
  • Kitabınızda yer alan ve oluşturulan içerik listesine uygun biçimde metinler hazırlıyoruz.
  • Söz konusu metinleri oluşturduğumuz; web sitesi üzerinden yayınlıyoruz.

Siz de web kitap projesine dahil olmak istiyorsanız hemen şimdi bizimle İletişim Formu üzerinden ya da bilgi@bukitapbenim.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Photo by Karolina Szczur on Unsplash

Bizi Takip Etmek İster Misiniz?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir