No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Foto Kitap

Foto Kitap oluşturmak, mutlu anlarınıza ait fotoğrafları bir kitaba dönüştürmek ve kitap baskı hizmeti almak istiyorsanız, Bu Kitap Benim size yardımcı olabilir. Bunun için öncelikle kitap içinde yer alacak fotoğraflara karar vermelisiniz. Sonrasında mevcut fotoğraflarınızı sıralayın ve numaralandırın, söz konusu fotoğrafları bir klasör içinde toplayın.

Bu Kitap Benim Yayıncılık ile iletişim formu üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Mevcut fotoğraflarınızı mail olarak gönderdikten sonra, nasıl bir kitap oluşturmak istediğinize dair daha ayrıntılı bilgi almak için foto kitap editörlerimizle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

foto kitap

Foto kitap baskı hizmetleri

Foto Kitap Nasıl Oluşturuluyor?

Mevcut fotoğraflarınız için hazırlanan özel bir tasarım ile hazırlanıyor. Kitabınıza vereceğiniz;

  • İsim,
  • Kapak fotoğrafı,
  • Kitap basım bilgileri (Renk, kağıt özellikleri, kapak özellikleri)

Söz konusu unsurlara karar verdikten sonra, kitap baskı aşaması için editörlerimiz çalışmaya başlıyor. Hazırlanan ön taslak (Kitap kapak tasarımı ve iç sayfa örneği Pdf olarak tarafınıza gönderiliyor)

Kitap baskı hazırlık süreci sonrasında çalışmayı onaylamanız halinde. Baskı işlemi yapılıyor. Kitabınız hazırlandıktan sonra, basılmış hali, mail olarak tarafınıza bildiriliyor ve kargo olarak adresinize gönderiliyor. Söz konusu tüm çalışma yaklaşık 2 gün sürüyor. Özel günler için kitap hediye etmek istiyorsanız mutlaka 2 gün öncesinden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !