No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Panoramik Albüm

Ahşap Panoramik Albüm Kitap

Özel günleriniz için oluşturulan panoramik albüm ile anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Geniş ürün portfolyosu ve uzman fotoğrafçıları tarafından özenle hazırlanan panoramik albümler konseptlerinin tamamını Bu Kitap Benim çatısı altında inceleyebilirsiniz.

Panoramik Albüm Nedir?

Panoramik albümler, fotoğrafların yatay biçimde yerleştirildiği özel tasarım albümlere verilen isimdir. Panoramik albümleri kitap olarak da düşünebilirsiniz. Farklı materyaller ve panoramik kitap baskı çeşitleriyle hazırlanan panoramik albümler daha çok; düğün, nişan, sünnet, doğum günü, 1 yaş kutlaması gibi farklı zamanlar için de oluşturulabilir.

Panoramik Albümlerin Ölçüleri Nelerdir?

Panoramik albümler farklı ölçülerde sunulur; temelde

  • 30*80 cm
  • 30*76 cm
  • 35*65 cm
  • 25*64 cm

Boyutların farklı olması içine yerleştirilecek poz sayısını da farklılaştırır. Ortalama bir panoramik albümler için en az 20 poz kullanılabilir. Ancak bu rakam boyut büyüdükçe artar. Örneğin, 30*80 cm için bir sayfada 4 poz, toplamda ise 40 poz yerleştirilebilir. Genel olarak panoramik albümler 10 sayfadan oluşur. Ancak talep edilmesi halinde; sayfa sayısı arttırılabilir.

Web sitemiz üzerinden panoramik albümlere ait galeriyi inceleyebilirsiniz. Öte yandan, Lüleburgaz panoramik albümler ve özel günleriniz için fotoğraf çekim ihtiyaçlarınızda dilerseniz canlı destek üzerinden ya da telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !