No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Çocuk Yazarlık

Çocuklarınızın kaleme aldıkları yazıları kitaba dönüştürebilirsiniz.

Sizin Çocuğunuz da “Bu Kitap Benim” Demeli!

Çocuklarınızın oluşturduğu metinler, resimler ve tüm çizimleri kitaba dönüştürebilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek butik yayıncılık platformu Bu Kitap Benim ile çocuklarınızın oluşturduğu tüm çalışmaları kitap olarak bastırabilirsiniz. Çocuk yazarlık için hemen şimdi, sitemizdeki iletişim formuyla bizimle iletişime geçin.

Çocuk ve Kitap

Çocuğumun yazdığı hikâyeler, denemeler, şiirler kitaba dönüşsün, kitap bastırmak, kitap yayınlatmak istiyorum diyorsanız, işte size muhteşem bir fırsat. Oluşturduğunuz eserleri, bilgi@bukitapbenim.com mail adresimiz üzerinden bizimle paylaşın, editörlerimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizlere dönüş yapsın. Üstelik tüm editöryal okuma ve değerlendirme süreçleri ve rapor için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. İster 1 adet ister 1000 adet bastırın.

Pekala bu iş için nasıl bir süreç izleyeceksiniz. Öncelikle şunu bilmelisiniz, tüm büyük yazarlar için romancılık, hikayecilik ve şairlik süreçleri küçük yaştan itibaren kendisini göstermeye başlar. Yeter ki, onlara alan açın ve bu konuda onları destekleyin. Bunun için ilgili sayfamızdaki makalemizi inceleyebilirsiniz. Kitap baskı süreci

Ana Sayfa Fotoğrafı: Photo by Annie Spratt on Unsplash

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !