No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Web Kitap ile Eserlerin Tanıtılması

Web kitap ile eser tanıtımı güncel bir konudur. Parmak ucu toplumlarında yani yeni iletişim ortam ve teknolojilerinden faydalanan günümüz kuşaklarında web kitap ile eser tanıtımı oldukça önemli, yepyeni bir konu başlığıdır. Bu yöntem ile eserlerinizde istenilen başarıya ulaşmanız oldukça kolaydır. Öncelikle yapılması gereken neler bunlara bakalım.

Web kitap ile eser tanıtımı nasıl yapılır?

Web kitap ile eserin tanıtılması eserinizin tamamının interaktif biçimde internete taşımak yerine, daha spesifik çalışma yapılarak hedef kitleye ulaşmasını amaçlar. İnteraktif yayıncılık ile web kitap eser tanıtımı aslında birbirinden farklı çalışmalar gibi gözükse de aslında birbirini tamamlayan iki ana başlıktır. İnteraktif yayıncılık eserin topyekün yayınlanması anlamına gelirken, web kitap eser tanıtımı, eser üzerinde daha spesifik çalışılarak web üzerinde daha aktif ve dinamik tanıtımı yapmayı hedefler. Kitap bastırmak konusunda da hizmet veren Bu Kitap Benim Yayıncılık eserinizin daha geniş kitlelere duyurulması konusunda da siz değerli yazarlarımızın yanındayız. Burada konu ile ilgili hedef kitleye ulaşmanın birçok yöntemi ve yolu vardır.

Web kitap eser tanıtımı aşamaları

  • Öncelikle eserinizde yer alan tüm ana konular en iyi şekilde uzman editörlerimiz tarafından tespit edilmekte ve irdelenmektedir.
  • Eserinizde yer alan ana başlıklar konularına göre tasnif edilmekte, bu konulara özel tanıtım metinleri hazırlanmaktadır.
  • Eserinizde yer alan bölümler oluş sırası ya da olay örgüsüne göre yazar tarafından istenirse uzman editörlerimiz tarafından yeniden kurgulanmaktadır.
  • Eserinizde yer alan önemli kişi, kurum, olgu ve olayların tanıtımı yapılarak, okuyucunun dikkatini çeker hale getirilmektedir.
  • Bütün bu aşamalardan sonra hedef kitleye ulaşmaya yönelik tanıtıcı yöntemler ile amaca ulaşmak hedeflenmektedir.

Yukarıda bahsedilen aşamalar yapıldıktan sonra eseriniz ile ilgili diğer aşamalara geçilir ve çalışma başarılı bir şekilde sonlandırılır. Sizin için oluşturacağımız bir web sitesi ya da blog ile kitap baskı eseriniz ayrıntılı bir şekilde tanıtılıyor. Buradaki amaç kitabınızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak ve satışını arttırmaktır. Bu Kitap Benim Yayıncılık olarak yalnızca kitap baskı konusunda değil eserinizin daha geniş kitlelere erişmesine katkı sağlıyoruz. Sizlerde konu ile ilgili bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !