No products in the cart.

Bu Kitap Benim

Bu Kitap Benim

Türkiye’nin ilk ve tek butik yayıncılık hizmetleri, yakında bu adreste hizmetinizde!
“Bu kitap benim” platformu butik yayıncılık kavramıyla Türkiye’de yayıncılık alanına yeni bir hareketlilik kazandırmayı hedeflemektedir. Kaleme aldığınız şiirler, hikayeler ya da roman, anı, deneme gibi yazınsal tüm çalışmalarınız, kütüphanenizin bir kenarında dağınık halde kalmak zorunda değil. Bilgisayarınızın bir köşesinde bir word dosyası olarak kalmaya mahkum değil.
İster 1, ister 1000 adet
İster 1 adet el yapımı (book binding) ya da matbaacılık yoluyla 1000’lerce çoğaltmanızı sağlıyoruz. Böylelikle düşünceleriniz, fikirleriniz, hayalleriniz, hatta seçilen tüm anlarınız paha biçilemeyecek özel bir kitaba dönüşüyor.. Tüm çalışmalar öncelikle editöryal bir süzgeçten geçiriliyor, sonrasında kreatif ekibimiz tarafından kitabın kapağı, iç tasarımı ve kullanılacak tüm materyaller büyük bir titizlikle hazırlanarak eserlerinizin oluşturulması sağlanıyor.
Düşünce dünyanızın nadide ürünleri, kütüphanenizin bir kenarında yok olmasın. “Nesilden nesle kitap olarak taşınsın” diyorsanız, hemen bizimle irtibata geçin ve yayın danışmanlarımızdan eserinizle ilgili editöryal bir ön inceleme talep edin. Sonrasında baskı öncesi hazırlık ve baskı süreçlerini birlikte planlayalım.
“Bu kitap benim” diyorsanız şimdi bu işe buradan başlayabilir, bilgi ve editöryal ön inceleme için:bilgi@bukitapbenim.com mail adresimize elektronik posta gönderebilirsiniz.
NOT: (Editöryal ön inceleme için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bukitapbenimlogo
Kolektif House, 34394 Levent Istanbul TR Esentepe Mh. Harman Sk. Numara: 5 (0212) 420 00 46 bilgi@bukitapbenim.com
Ücretsiz Kargo
100 TL Üzeri
0
Would love your thoughts, please comment.x
× WhatsApp Hattı !